Reklamlar

GEF MADENCİLİK İNŞAAT VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ESENYURT / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 16.09.2008

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiATATÜRK MAHALLESİ 564. SOKAK ALMİRA RECİDANCE NO:3/1 KAT:14 D:92
Posta Kodu:34522
Semt AdıKIRAÇ
İlçesiESENYURT
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 222 20 65
Faks Numarası:0212 210 75 24
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


GEF MADENCİLİK İNŞAAT VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, 16.09.2008 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Demir Dışı Metaller Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Krom, Manganez, Tungsten, Molibden, Tantalum, Kobalt, Bizmut, Titanyum, Zirkonyum, Berilyum, Germanyum Vb. Demir Dışı Metallerden Yapılan Ürünlerin İmalatı (Sermetler Ve Diğer Ara Ürünler Dâhil, Nikelden Olanlar Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(56) DEMİR DIŞI METALLER

Nace Kodu
(Sektörü):
(24.45.02) KROM, MANGANEZ, TİTANYUM, ZİRKONYUM GİBİ METALLERDEN ÜRÜN İMALATI

Mesken, işyeri, işhanı, plaza, otel, motel, tatil köyü gibi inşaatlar yapmak, satmak, her türlü inşaat işleri ile ilgili projeler çizmek, tadilat ve dekorasyon, taahhüt ve müteahhitlik işlerini yapmak
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ESENYURT İLÇESİ FİRMA REHBERİ

KIRAÇ SEMTİ FİRMA REHBERİ

ATATÜRK MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

564. SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan GEF MADENCİLİK İNŞAAT VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar