Reklamlar

FİBA EMEKLİLİK VE HAYAT ANONİM ŞİRKETİ KADIKÖY / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 21.09.2007

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiSARIKANARYA SOKAK NO:16 YOLBULAN PLAZA B-BLOK K.5 KOZYATAĞI
Posta Kodu:34742
SemtiKOZYATAĞI
İlçesiKADIKÖY
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 665 28 00
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


FİBA EMEKLİLİK VE HAYAT ANONİM ŞİRKETİ, 21.09.2007 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Hayat Sigortası Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK
Nace Kodu (Sektörü):(65.11.02)
HAYAT SİGORTASI FAALİYETLERİ
Özel iskele, liman, mendirekler inşa eder, kiralar, inşa ettiği ve kiraladığı veya sahibi bulunduğu iskele, liman mendirekleri işletir, tahmil tahliye işlemleri, liman hizmetleri, römorkörcülük, deniz kılavuzluğu, brokerlik, acentelik, antrepo, gümrükleme ve her türlü konteyner hizmeti işlemlerini yapar, yaptırır
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KADIKÖY İLÇESİ FİRMA REHBERİ

KOZYATAĞI SEMTİ FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan FİBA EMEKLİLİK VE HAYAT ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar