Reklamlar

GÖKTUĞ YEDİEMİNLİK DANA CLAUDİA KOCAMEŞE GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 12.07.2004

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMERKEZ MAHALLESİ AKALAR SOKAK NO:11
Posta Kodu:34245
SemtiGAZİOSMANPAŞA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 417 00 53
Faks Numarası:0212 417 00 53
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


GÖKTUĞ YEDİEMİNLİK DANA CLAUDİA KOCAMEŞE, 12.07.2004 tarihinde bir olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İşletme Destek Hizmetleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Bilirkişi Faaliyetleri (Hukuki Konularda) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(28) İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ
Nace Kodu (Sektörü):(69.10.01)
BİLİRKİŞİ FAALİYETLERİ (HUKUKİ KONULARDA)
Yedi eminlik depolama, nakliye, işçilik ve her türlü icra servis hizmeti ve çilingirlik faaliyeti, icra faaliyetlerinde her türlü vasıta kiralanması ve temini işleri,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

AKALAR SOKAK FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan GÖKTUĞ YEDİEMİNLİK DANA CLAUDİA KOCAMEŞE isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar