Reklamlar

GÜÇLÜ DEKORASYON İBRAHİM BÜYÜKGÜÇLÜ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 30.10.2006

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiKAZIM KARABEKİR MAHALLESİ 814. SOKAK NO:3
Posta Kodu:34255
SemtiMEVLANA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 538 81 64
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


GÜÇLÜ DEKORASYON İBRAHİM BÜYÜKGÜÇLÜ, 30.10.2006 tarihinde bir Şahıs Firması olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Halı-Kilim Ve Yer Kaplamaları Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Duvar Kâğıdı, Tekstil Duvar Kaplamaları, Kauçuk Yer Döşemeleri Ve Paspaslar İle Plastik Zemin, Duvar Veya Tavan Kaplamaları Perakende Ticareti (Linolyum Gibi Elastiki Zemin Kaplamaları, Marley, Vb. Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(41) HALI-KİLİM VE YER KAPLAMALARI
Nace Kodu (Sektörü):(47.53.03)
BELİRLİ BİR MALA TAHSİS EDİLMİŞ MAĞAZALARDA DUVAR KÂĞIDI, TEKSTİL DUVAR KAPLAMALARI, KAUÇUK YER DÖŞEMELERİ VE PASPASLAR İLE PLASTİK ZEMİN, DUVAR VEYA TAVAN KAPLAMALARI PERAKENDE TİCARETİ (LİNOLYUM GİBİ ELASTİKİ ZEMİN KAPLAMALARI, MARLEY, VB. DÂHİL)
Yer döşemesi dekorasyon işleri
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MEVLANA SEMTİ FİRMA REHBERİ

KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

814. SOKAK FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan GÜÇLÜ DEKORASYON İBRAHİM BÜYÜKGÜÇLÜ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar