Reklamlar

GÜMÜŞTEKİN SİGORTA EKSPERTİZ HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ AVCILAR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 20.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiÜNİVERSİTE MAHALLESİ DERMAN SOKAK NO:12/3
Posta Kodu:34320
Semt AdıGÜMÜŞPALA
İlçesiAVCILAR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


GÜMÜŞTEKİN SİGORTA EKSPERTİZ HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ, 20.05.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Risk Ve Hasar Değerlemesi Faaliyetleri (Sigorta Eksperliği Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK

Nace Kodu
(Sektörü):
(66.21.01) RİSK, HASAR DEĞERLEMESİ, SİGORTA EKSPERLİĞİ

A-) Eksperlik branşları ile bağlantılı olan her türlü sigorta ekspertiz işlemlerini yapmak. B-) Her türlü ölçülebilir menfaatler ve eksperlik branşları ile bağlantılı olan kıymetler üzerinde;değer kaybı ve değer tespiti, hasar tespiti, risk analizi, hasar gözetimi ve tahkikat işlemlerini yapmak. C-) Yerli ve yabancı sigorta reasürans şirketleri ile özel ve tüzel kişilerin, tüm sigorta dallarındaki hasar öncesi ve hasar sonrası ekspertiz hizmetlerini vermek, bunlarla ilgili rapor ve tutanaklar hazırlamak. D-) Her türlü hasarlar ile ilgili, hasar bilirkişiliği ve hakem bilirkişiliği yapmak. E-) Şirket konusu ile ilgili faaliyetlerde kullanılmak üzere her türlü nakil vasıtalarını almak, kiralamak ve bunların üzerinde ayni ve şahsi tasarruflarda bulunmak F-) Amaçlarını gerçekleştirmek için her türlü makine, teçhizat, alet ve gereç ile gerekli her çeşit yardımcı malzeme, parça ve üniteyi eğitim ve diğer faaliyetlerle ilgili yayınları ithal ve ihraç etmek, satmak, satın vermek, mümessillikler ini almak veya bunlarla ilgili olarak yerli ve yabancı teknik bilgi, knowhow, ticari unvan ihtira hakkı, ihtira beratı, patent, marka, alametifarika ve benzeri hakları almak, satmak, kiralamak, devretmek, aynı amaçla kurulmuş yerli ve yabancı şirketlerle veya diğer hakiki veyahut hükmi şahıslarla kısa veya uzun vadeli işbirliği kurmak veya iştirakler yapmak. G-) Şirket konusunda çalışan şahıslar, firmalar, şirketler veya devlet mahalli idare veyahut bunlara bağlı teşekküller tarafından ihraç olunan hisse senetlerini, tahvilleri ve diğer menkul kıymetleri satın almak, ortaklıklar kurmak, kurulmuş ortaklıklara katılmak, aracılık yapmamak kaydıyla bunların iştirak taahhütlerinde bulunmak, bunları satmak, mübadele etmek, devretmek, rehin etmek veya teminat olarak göstermek ve bu gibi menkul kıymetler üzerinde her türlü muamelelerde bulunmak. H-) Şirket konusu ile alakalı her türlü mukaveleler akdetmek, her nevi taahhütlerde bulunmak ve bunları ifa ve intaç itmek. I-) Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul mallar almak ve bu mallara ilişkin hakları iktisap etmek, tasarruf etmek ve bu hususta şirket işleri için lüzumlu gayrimenkulleri satın almak, inşa etmek veya ettirmek , kiralamak ve icabında bunları ahara satmak veya kiralamak, gerek şirket , gerekse başka şahıslar için rehin ve ipotek etmek, başkalarına ait gayrimenkuller üzerine ipotek kabul etmek, cins tashihi
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

AVCILAR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GÜMÜŞPALA SEMTİ FİRMA REHBERİ

ÜNİVERSİTE MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

DERMAN SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan GÜMÜŞTEKİN SİGORTA EKSPERTİZ HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar