Reklamlar

GÜNDOĞDU OTOMOTİV YUSUF GÜNDOĞDU GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 05.09.2013

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMERKEZ MAHALLESİ TUNA SOKAK NO:16/B
Posta Kodu:34245
Semt AdıGAZİOSMANPAŞA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 417 48 04
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


GÜNDOĞDU OTOMOTİV YUSUF GÜNDOĞDU, 05.09.2013 tarihinde bir Şahıs Firması olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Motorlu Araçlar Tamir, Bakım Ve İmalatı Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Motorlu Kara Taşıtlarının Genel Bakım Ve Onarımı (Radyatör, Klima Ve Egzoz Bakım Ve Onarımı Dâhil, Aynı İşletmede Yapılanlar İle Elektrik Sistemi, Tekerlek Ve Karoser Onarım Hizmetleri Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(54) MOTORLU ARAÇLAR TAMİR, BAKIM VE İMALATI

Nace Kodu
(Sektörü):
(45.20.06) MOTORLU KARA TAŞITLARI, OTO RADYATÖR, KLİMA, EGZOZ GENEL BAKIMI, ONARIMI

Motorlu kara taşıtlarının genel bakım ve onarımı (radyatör klima ve egzoz bakım ve onarımı dahil aynı işletmede yapılanlar ile elektrik sistemi tekerlek ve karoser onarım hizmetleri hariç)işleri,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

TUNA SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan GÜNDOĞDU OTOMOTİV YUSUF GÜNDOĞDU isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar