Reklamlar

GVN DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 08.07.2002

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiORTAKÖY MAHALLESİ AYDINLIK SOKAK ATALAY APT. NO:68/4-5
Posta Kodu:34347
SemtiORTAKÖY
İlçesiBEŞİKTAŞ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 267 25 54
Faks Numarası:0212 274 91 60
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


GVN DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 08.07.2002 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Toptan Ve Dış Ticaret Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Çeşitli Malların Bir Ücret Veya Sözleşmeye Dayalı Olarak Toptan Satışını Yapan Aracılar Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(2) TOPTAN VE DIŞ TİCARET
Nace Kodu (Sektörü):(46.19.01)
TOPTAN SATIŞ YAPAN ARACILAR
Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel kişi kurum ve kuruluşlarda üretim planlaması ve insan kaynakları konusunda danışmanlık hizmetleri vermek
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BEŞİKTAŞ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ORTAKÖY SEMTİ FİRMA REHBERİ

ORTAKÖY MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

AYDINLIK SOKAK FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan GVN DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar