Reklamlar

HARSAN TANKER TREYLER İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 24.11.2014

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMERKEZ MAHALLESİ SALİHPAŞA CADDESİ GÜRSOY İŞ HANI NO:54 D:5
Posta Kodu:34245
Semt AdıGAZİOSMANPAŞA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 545 37 76
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


HARSAN TANKER TREYLER İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 24.11.2014 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kara Taşıtları, Yedek Parçaları Ve Ekipmanları Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Motorlu Kara Taşıtları İçin Karoser, Kabin, Kupa, Dorse Ve Damper İmalatı (Otomobil, Kamyon, Kamyonet, Otobüs, Minibüs, Traktör, Damperli Kamyon Ve Özel Amaçlı Motorlu Kara Taşıtlarının Karoserleri) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(52) KARA TAŞITLARI, YEDEK PARÇALARI VE EKİPMANLARI

Nace Kodu
(Sektörü):
(29.20.02) MOTORLU KARA TAŞITLARI, KAROSER, KABİN, DORSE, DAMPER İMALATI

OTOMOTİV SEKTÖRÜ - Her türlü motorlu taşıt ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak. - Şirket otomotiv sanayi ile ilgili olarak otobüs, minibüs, midibüs, kamyon, kamyonet, traktör, taksi, motorsiklet, bisiklet, trayler ve bunlara benzer motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz taşıtlarının, grayder, silindir v.b. ağır iş ve sanayi makinelerinin, yükleme, boşaltma iş makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında imalatını ve ticaretini yapmak, acente, bayilik ve mümessilliğini almak, ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. - Motorlu kara nakil vasıtalarının iç ve dış lastikleri, jantların alım satım, ithalat ve ihracatını yapmak. - Yurt içinde ve yurt dışında kurulu bulunan kara, hava ve deniz vasıtalarına ait iç ve dış lastik fabrikalarının bayilik, mümessilliklerini almak ve servislerini açmak, işletmek. - Oto galerileri açmak, işletmek veya işlettirmek -Çelik Konstrüksiyon yapılar imalatı, montajı ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. -LPG Stoklama Tankları imalatı (1 m3-180 m3 e kadar) ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. -LPG Taşıma Tankları imalatı (10 m3-70 m3 e kadar) ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. - Akaryakıt Stoklama Tankları imalatı ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. -Akaryakıt Taşıma Tankları imalatı ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. - Hava Tankları imalatı ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. - Likit Oksijen Tankları imalatı ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. - Özel Amaçlı Basınçlı Kaplar imalatı ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. -Cebri Boru Kapak ve Sürgü imalatları, montajı ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. -Spool imalatları, ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. -Borulama imalat ve montajı ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. -Çimento Siloları imalatı ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. -Silobas İmalatı, ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. -Dorse imalatı, ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. -Damper imalatı, ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. -Demir, saç ve çelik ithalat ve ihracatı, toptan ve perakende ticaretini yapmak - Her türlü nakil vasıtasına ait yedek parçanın alım satımı,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

SALİHPAŞA CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan HARSAN TANKER TREYLER İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar