Reklamlar

HASAN SEVİNÇ SEVİNÇ BETON VE İŞ MAKİNELERİ KİRALAMA GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 18.12.2017

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiKAZIM KARABEKİR MAHALLESİ 830/1. SOKAK NO:3/1
Posta Kodu:34255
Semt AdıMEVLANA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


HASAN SEVİNÇ SEVİNÇ BETON VE İŞ MAKİNELERİ KİRALAMA, 18.12.2017 tarihinde bir olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Trafik Müşavirliği Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İnşaatlarda Kullanılan Makine Ve Ekipmanların Operatörsüz Olarak Kiralanması Ve Leasingi (Vinç Kamyonu, İnş.Ve Topr. Taşımak İçin Traktör, Yol Greyderi Ve Silindiri,Buldozer,Yapı İskelesi,Şantiye Kulübesi,Vb.) (Kurma/Sökme Hariç) (Finansal Leasing Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(26) TRAFİK MÜŞAVİRLİĞİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(77.32.01) İNŞAAT MAKİNELERİ, EKİPMAN, VİNÇ, YAPI İSKELESİ, ŞANTİYE KULÜBESİ KİRALAMA, LEASİNG HİZMETLERİ

1) Bina ve bina dışı inşaatlarda kullanılan beton dökme pompaları, beton taşıma araçları ve diğer tüm iş makine ve ekipmanların, operatörlü veya operatörsüz olarak kiralanması ve leasingi. 2) Nakliye ve taşımacılık işleri, bina ve binadışı inşaatlarda kullanılan makine ve ekipmanların operatörsüz olarak kiralanması ve leasingi (vinç kamyonu, inşaat ve toprak taşımak için traktör, yol greyderi ve silindiri, buldozer, yapı iskelesi, şantiye kulübesi, vb.) (Kurma/sökme hariç) (finansal leasing hariç)
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MEVLANA SEMTİ FİRMA REHBERİ

KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

830/1. SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan HASAN SEVİNÇ SEVİNÇ BETON VE İŞ MAKİNELERİ KİRALAMA isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar