Reklamlar

HEM HİJYEN ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ ATAŞEHİR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 02.05.2018

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiATATÜRK MAHALLESİ ERTUĞRUL GAZİ CADDESİ N. 2B METROPOL İST.C1 BL KAT:18 S292
Posta Kodu:34758
Semt AdıATATÜRK
İlçesiATAŞEHİR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 504 20 66
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


HEM HİJYEN ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ, 02.05.2018 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kağıt Ve Kırtasiye Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Hijyenik Havlu Ve Tamponlar, Kadın Bağı, Pedler, Bebek Bezleri Vb. Hijyenik Ürünler İle Giyim Eşyası Ve Giysi Aksesuarlarının İmalatı (Kâğıt Hamurundan, Kâğıttan, Selüloz Vatkadan Veya Selüloz Lifli Ağlardan Yapılmış) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(6) KAĞIT VE KIRTASİYE

Nace Kodu
(Sektörü):
(17.22.04) HİJYENİK HAVLU, TAMPON, KADIN BAĞI, PED, BEBEK BEZİ GİBİ HİJYENİK ÜRÜNLER İMALATI

1. Her türlü temizlik, kozmetik ve kağıt ürünlerinin, cihazlarının malzemelerinin alım satımı pazarlaması, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 2. Her türlü temizlik kozmetik ve kağıt ürünlerinin üretiminde (çocuk bezi, kadın bağı, hasta bezi, ıslak mendil, temizlik ve kağıt ürünleri kozmetik ürünleri) ile mevzuat hükümlerine göre serbest olan yardımcı malzeme ve gereçleri, kimyevi maddelerin alımı satımı depolaması yurt içinde ve yurt dışında pazarlamasını yapmak. Diğer kurum ve kuruluşlar ile iş birliği yaparak ithalat ve ihracatını yapmak, yaptırmak bunların dağıtımı için gerekli tesis araç ve gereçlerini temin etmek.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ATAŞEHİR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ATATÜRK SEMTİ FİRMA REHBERİ

ATATÜRK MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan HEM HİJYEN ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar