Reklamlar

HNDR İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ATAŞEHİR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 19.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiÖRNEK MAHALLESİ ERCÜMENT BATANAY SOKAK DUMANKAYA İKON A1 BLOK 14 A/150
Posta Kodu:34704
Semt AdıÖRNEK
İlçesiATAŞEHİR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


HNDR İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, 19.06.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Taahhüt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İkamet Amaçlı Olmayan Binaların İnşaatı (Fabrika, Atölye Vb. Sanayi Üretimini Amaçlayan Binalar İle Hastane, Okul, Otel, İşyeri, Mağaza, Alışveriş Merkezi, Lokanta, Kapalı Spor Tesisi, Cami, Kapalı Otopark, Tuvalet, Vb. İnşaatı) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(46) İNŞAAT TAAHHÜT

Nace Kodu
(Sektörü):
(41.20.01) BİNA, FABRİKA, HASTANE, OKUL, SPOR SALONU, OTEL İNŞAATI

1. Yurt içinde ve yurt dışında mesken, işyeri, fabrika, Prefabrik yapılar, tatil köyleri, otel, motel, pansiyon, iş hanları, terminal, hastane, üniversite, okul, öğrenci yurdu, Yüzme havuzları, Arıtma tesisleri, eğitim ve spor kom¬pleksleri ve diğer bilumum inşaat-ları yapmak ve satmak ve bu gibi tesislerin tamir bakım onarım iş¬lerini yapmak. 2. Faaliyet konusu ile ilgili ol¬mak üzere arsa almak, bu arsalar üzerine her türlü inşaatları yapmak-yaptırmak, yapılanları satmak, kiraya vermek, gerekli parselasyon ve diğer resmi işlemleri yapmak ve yaptırmak, Kat karşılığı daire ve Resmi ve özel kişi ve kuruluşların ihalelerine girmek ve bu ihalelerle ilgili yeterlilik belgeleri almak, başkalarına ait müteahhitlik ve yeterlik belgeleri için gerekli an¬laşmaları yapmak, karne, lisans gibi mühendislik, müşavirlik ve benzeri anlaşmaları yapmak. 3. İnşaat sanayisinin ihtiyacı olan beton tesisleri ve inşaat yan sanayi ekipmanlarının imalatını, ithal ve ihracatını yapmak. 4. İnşaat sektörünün tamamı ile ilgili müteahhitlik, müşavirlik, mimarlık ve mühendislik hizmetlerini yapmak ve yaptırmak 5. Her türlü mimarlık, mühendislik, tasarım, proje uygulamaları ve dekorasyon hizmetleri vermek. Resmi ve özel kuruluşların, evlerin dekorasyonunu yapmak, 6. Her türlü bina, büro, tesis ve yapılar ile peyzaj mimarisi ve çevre düzenlemesi alanında mimarlık, mühendislik, teknik müşavirlik hizmetleri olarak plan, proje, teknik hesaplar, danışmanlık, etüd, araştırma, tasarım, fızibiliteler yapmak, bununla ilgili hizmet grupları oluşturmak ve işletmek. 7. Şirket, faaliyet konusunu gerçekleştirmek amacıyla aşağıdaki işleri de yapabilir 8. Konusu ile ilgili ham ve yarı mamul ve mamul maddelerinin alım ve satımını yapabilir. 9. Konusu ile ilgili ithalat-ihracat, mümessillik, komisyonculuk ve acentelik işleri yapabilir. 10. Konusu ile ilgili marka, ihtira beratı, know-how, ustalık ve diğer sınai mülkiyet haklarını iktisap edebilir, devir ve ferağ edebilir, bunlar üzerinde lisans anlaşmaları yapabilir. Ayrıca sair maddi ve fikri haklar distribütörlük, bayilikler, danışmanlık anlaşmaları hususunda bil cümle akit ve muameleler yapabilir. 11. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü menkul ve gayrimenkul alabilir, satabilir, kiralar, kiraya verir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ATAŞEHİR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ÖRNEK SEMTİ FİRMA REHBERİ

ÖRNEK MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

ERCÜMENT BATANAY SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan HNDR İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar