Reklamlar

İHSAN YILMAZ SAĞLIK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 30.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiABDİ İPEKÇİ CADDESİ TOKİ AVRUPA KON.F1 BL.33.BL. NO:34 AA/14
Posta Kodu:34255
Semt AdıMEVLANA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


İHSAN YILMAZ SAĞLIK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 30.05.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sağlık Hizmetleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Özel Muayenehanelerde Sağlanan Uzman Hekimlik İle İlgili Yatılı Olmayan Uygulama Faaliyetleri (Hastane Ve Poliklinik Faaliyetleri İle Ebe, Hemşire Ve Fizyoterapistlerin Paramedikal Faaliyetleri Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(33) SAĞLIK HİZMETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(86.22.02) ÖZEL MUAYENEHANE UZMAN HEKİMLİK FAALİYETLERİ

SAĞLIK HİZMETLERİ 1- İnsan sağlığına yönelik her çeşit sağlık hizmetleri vermek üzere; Özel Hastaneler, Tıp Merkezleri, Poliklinikler, Dispanserler, Tıbbi Tahlil Laboratuvarları, Sağlık Merkezleri ve Tesisleri, Muayenehaneler, Sağlık Kabinleri, Doğumevleri, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri kurmak ve bu merkezleri işletmek. 2- İnsan sağlığına yönelik her türlü hekimlik hizmetleri vermek ve organizasyonlarını sağlamak. 3- İnsan sağlığına hizmet eden/edecek Hastaneler ve/veya Tıp Merkezleri bünyesinde olmak üzere muayenehane, tanı ve tedavi merkezleri kurmak ve işletmek. 4- Konusu ile ilgili her türlü hekim, asistan, hemşire ve tüm sağlık ekibini çalıştırabilir, diğer sağlık kuruluşlarına gönderebilir, kendi tesisinde ve diğer sağlık tesislerinde sözleşmeli ya da serbest olarak sağlık personeli çalıştırabilir. 5- Konusu ile ilgili; yurt içinde ya da yurtdışında kamu ya da özel sektör tarafından açılacak ihalelere katılmak. 6- İnsan sağlığına yönelik her türlü ilaçların toptan ticaret pazarlama ve dağıtımını yapmak. 7- İnsan sağlığına yönelik hizmet veren her türlü sağlık tesislerini ve/veya ruhsatlarını satın alabilir, satabilir, dilediği süre ile işletilmesi için kiraya verebilir. 8- Her türlü sağlık tesisleri ve tıbbi cihazlar konularında yatırım yapmak ve bunları işletmek. 9- Kara, hava, deniz gibi her türlü ambulans hizmetleri yapmak ve/veya yaptırmak. 10- Hastaların gerek yurt içinde gerekse yurtdışında nakilleri için gerekli ambulans, helikopter ve uçak gibi araçları alır, ithal eder ve/veya kiralar. 11- Konusu ile ilgili yurt dışındaki firmalarla teşhis ve tedavi amaçlı anlaşmalar yapmak, mümessillik, acentelik vermek, almak, konusu ile ilgili ihalelere katılmak. 12- İnsan sağlığına yönelik her türlü tıbbı sarf malzemelerinin alım satım, imalat, satış, pazarlama ve dağıtımını yapmak. 13- Sağlık Turizmi kapsamında yabancı uyruklu hastaların Türkiyeye getirilmesi ve almak istedikleri sağlık hizmetlerine ilişkin özel Hastaneler ile anlaşmalar yapmak ve hastaların talep ettiği her türlü hizmetlerin organizasyonu ücreti mukabilinde sağlamak. EĞİTİM VE DANIŞMANLIK 1- Şirket alanı ile ilgili konularda özel ve tüzel kişi ve kuruluşlara eğitim ve danışmanlık hizmetleri verebilir, seminer ve konferanslar düzenleyebilir. Bu gibi organizasyonlara aracılık edebilir. İNSAAT VE MİMARLIK 1- Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MEVLANA SEMTİ FİRMA REHBERİ

KARAYOLLARI MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan İHSAN YILMAZ SAĞLIK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar