Reklamlar

ILGAZ BİLİŞİM VE FİDANCILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SAPANCA / SAKARYA

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiGÖL MAHALLESİ İNÖNÜ CADDESİ KAT:1 NO: 31
Posta Kodu:
Semti
İlçesiSAPANCA
İliSAKARYA
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


ILGAZ BİLİŞİM VE FİDANCILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sebze, Meyve, Bitki Yetiştiriciliği Ve Ticareti Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Dikim İçin Bitki Yetiştirilmesi Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(30) Sebze, Meyve, Bitki Yetiştiriciliği ve Ticareti
Nace Kodu (Sektörü):(01.30.01)
Dikim için bitki yetiştirilmesi
Firmanızın faliyet alanlarını eklemek için İletişim linkini kullanabilirsiniz.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:SAKARYA FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası

İli:Sakarya
İl Plaka No:54
İl Telefon Kodu:0264
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ILGAZ BİLİŞİM VE FİDANCILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar