Reklamlar

İLPEN KALEMCİLİK PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 02.03.1995

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiALTINŞEHİR ŞAHİNTEPE İSTANBUL CADDESİ ÇINAR SOKAK NO:1
Posta Kodu:34494
SemtiALTINŞEHİR
İlçesiBAŞAKŞEHİR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 528 02 94
Faks Numarası:0212 528 02 95
E-posta Adresi:ilpen[at]ilpen.com.tr
Web Sitesi:www.ilpen.com.tr


Reklamlar


İLPEN KALEMCİLİK PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 02.03.1995 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Teknik Hırdavat Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Mekanik Olsun Veya Olmasın Her Çeşit Dolma Kalem, Tükenmez Ve Kurşun Kalem İle Boya Kalemi, Pastel Boya İmalatı (Kalem Ucu Ve Kurşun Kalem İçleri Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(61) TEKNİK HIRDAVAT
Nace Kodu (Sektörü):(32.99.04)
MEKANİK OLSUN VEYA OLMASIN HER ÇEŞİT DOLMA KALEM, TÜKENMEZ VE KURŞUN KALEM İLE BOYA KALEMİ, PASTEL BOYA İMALATI (KALEM UCU VE KURŞUN KALEM İÇLERİ DÂHİL)
Her nevi plastik hammadde alım, satımı, pazarlaması, ithalatını ve ihracatını yapmak. Bilumum kalem, kalem parçaları kalem uçları eşantiyon ve hediyelik eşya saat anahtarlık parçalarının imalatı, ithalatı, ihracatı alım, satımı ve pazarlaması.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BAŞAKŞEHİR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ALTINŞEHİR SEMTİ FİRMA REHBERİ

ŞAHİNTEPE MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan İLPEN KALEMCİLİK PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar