Reklamlar

İN-SE HEDİYELİK EŞYA İMALATI İÇ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MALTEPE / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 12.10.1998

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiFİDANLIK DEĞİRMENYOLU CADDESİ BEYAZSARAY APT. NO:42/A KÜÇÜKYALI
Posta Kodu:34840
SemtiKÜÇÜKYALI
İlçesiMALTEPE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


İN-SE HEDİYELİK EŞYA İMALATI İÇ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 12.10.1998 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Bijuteri, Oyuncak Ve Hediyelik Eşya Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Hediyelik Eşya Toptan Ticareti (Tespih, Bakır Süs Eşyaları, İmitasyon Takılar Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(3) BİJUTERİ, OYUNCAK VE HEDİYELİK EŞYA
Nace Kodu (Sektörü):(46.49.12)
HEDİYELİK EŞYA TOPTAN TİCARETİ (TESPİH, BAKIR SÜS EŞYALARI, İMİTASYON TAKILAR DÂHİL)
Her nevi ve cins maddeden mamul biblo, vazo, tabak gibi hediyelik ve süs eşyalarının imalatı, toptan ticareti, ithalat ve ihracatı.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

MALTEPE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

KÜÇÜKYALI SEMTİ FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan İN-SE HEDİYELİK EŞYA İMALATI İÇ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar