Reklamlar

İNTER RULO VE FIRÇA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KAĞITHANE / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 17.09.2014

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiGÜRSEL MAHALLESİ YEŞİLTEPE SOKAK NO:38 KAT: 3/B
Posta Kodu:34400
Semt AdıGÜRSEL
İlçesiKAĞITHANE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


İNTER RULO VE FIRÇA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 17.09.2014 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Teknik Hırdavat Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Boyama, Badana, Duvar Kâğıdı Ve Vernik Fırçaları İle Rulolarının İmalatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(61) TEKNİK HIRDAVAT

Nace Kodu
(Sektörü):
(32.91.02) BOYA, BADANA, VERNİK FIRÇASI, RULO, KESTİRME, YAĞLI BOYA FIRÇASI İMALATI

Boya, rulo, fırça ve diğer ekipmanlarının imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak. Şirket Bu Maksat Ve Gayelerinin Tahakkuku İçin; a) Her türlü satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunabilir, bu faaliyetlerle ilgili araç gereç satın alabilir, kiraya verebilir ve kiralayabilir. b) Şirket konusu ile ilgili komple tesis yedek parça ve ham maddeler ile yine yarı mamul maddelerin ve sarf malzemelerin ithali, ihracı ve üretimi ile dahili ticaretini yapabilir. c) Şirket konusuna giren malların imalatını da başkalarına yaptırabilir, fason yapabilir.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KAĞITHANE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GÜRSEL SEMTİ FİRMA REHBERİ

GÜRSEL MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

YEŞİLTEPE SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan İNTER RULO VE FIRÇA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar