Reklamlar

İSTANBUL MADEN İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ATAŞEHİR / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 17.07.2006

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiFERHATPAŞA MAHALLESİ 93. SOKAK NO:8/10
Posta Kodu:34888
SemtiFERHATPAŞA
İlçesiATAŞEHİR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 356 17 87
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


İSTANBUL MADEN İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 17.07.2006 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Taahhüt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Madencilik Ve İmalat Sanayisi Yapılarının İnşaatı (Sarım Mili Ve Kuleleri, Maden Yükleme Ve Boşaltma İstasyonları, Rafineriler, Kimyasal Tesisler Vb.) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(46) İNŞAAT TAAHHÜT
Nace Kodu (Sektörü):(42.99.02)
MADENCİLİK VE İMALAT SANAYİSİ YAPILARININ İNŞAATI (SARIM MİLİ VE KULELERİ, MADEN YÜKLEME VE BOŞALTMA İSTASYONLARI, RAFİNERİLER, KİMYASAL TESİSLER VB.)
Yeraltı ve yerüstü maden üretim sahalarında daimi teknik nezaretçilik ve iş güvenliği konularında hizmet vermek,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ATAŞEHİR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

FERHATPAŞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

FERHATPAŞA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

93. SOKAK FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan İSTANBUL MADEN İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar