Reklamlar

KADER HALICILIK TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 06.11.1991

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiTAVUZKUŞU CADDESİ NO:20 KANARYA
Posta Kodu:
SemtiKANARYA
İlçesiKÜÇÜKÇEKMECE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 579 98 42
Faks Numarası:0212 579 73 33
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


KADER HALICILIK TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ, 06.11.1991 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Halı-Kilim Ve Yer Kaplamaları Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Halı, Kilim Ve Diğer Tekstil Yer Döşemeleri Perakende Ticareti (Keçeden Olanlar Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(41) HALI-KİLİM VE YER KAPLAMALARI
Nace Kodu (Sektörü):(47.53.02)
HALI, KİLİM, TEKSTİL, KEÇE YER DÖŞEMELERİ PERAKENDE TİCARETİ
Yurt içinde ve yurt dışında inşaatçılık köprü baraj yol işhanları tatil köyleri, turistik oteller, moteller, arsalar almak satmak demir çimento, kereste parke seramik, fayans, hafriyat
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KÜÇÜKÇEKMECE İLÇESİ FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan KADER HALICILIK TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar