Reklamlar

KARA KITA ULUSLARARASI ORGANİZASYON HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÜMRANİYE / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 19.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiATATÜRK MAHALLESİ HALİT BEY SOKAK SİTESİ APT.NO:23/1
Posta Kodu:34764
Semt AdıATATÜRK
İlçesiÜMRANİYE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


KARA KITA ULUSLARARASI ORGANİZASYON HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 19.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İşletme Destek Hizmetleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Gösteri, Kongre, Konferans, Ticari Fuar, Vb. Etkinliklerin Organizasyonu Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(28) İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(82.30.02) GÖSTERİ, KONGRE, KONFERANS, TİCARİ FUAR ORGANİZASYONU

ORGANİZASYON HİZMETLERİ Ulusal ve uluslararası Resmi ve özel kuruluşların, Dernek, Vakıf ve yardım kuruluşlarının her türlü bağış ve yardım organizasyonlarını yurt içinde ve yurt dışında yapmak. Ulusal ve uluslararası yardım organizasyonları düzenlemek, bu alanlarda etkinliklerde bulunmak, Kurban, Gıda, Sağlık, Su Kuyusu, Dini ibadethane, Bakıma muhtaçlar için barınma yerleri, Eğitim ve sosyal alanda kapsamlı faaliyet ve organizasyonlar düzenlemek. İlgili sözleşmelerde belirtilerek gerek yardım ulaştırma gerekse Yardım yapılacak ülkelere ziyaret organizasyonları ile ilgili komisyon tespiti şeklinde sözleşmeler ile gelir sağlamak. Konusu ile ilgili danışmanlık ve destek vermek. Her türlü halkla ilişkiler faaliyetleri, turistik programları, organizasyonlar ve yardım ve ibadet programları düzenlemek, programlar sunmak. Her nevi sağlık kuruluşu, mağaza, restoran veya ören yeri tesisleri gibi işletmelerin tanıtımı sağlayarak, komisyon anlaşmaları yapmak. Yerli ve yabancı halka arzını sağlamak veya üçüncü şahıslarca tanıtımı ve pazarlamasını yapmak. Bu faaliyetlerin yürütülmesi için gerekli araç ve gereçlerin ithalat ve ihracatını yapabilir. Çeşitli seminer, kongre, her türlü iş ve sektör gruplarının ticari eğitim, bilgi şöleni, toplantı, sergi, açılış, davet organize etmek ve tertiplemek, gerekli olan her türlü tanıtım ve reklam işlerini yapmak veya yaptırmak. Konusuyla ilgili olarak organizasyonlarında şirket kendi dekorasyon işlerini yapabilir. Yerli veya yabancı gerek şahıs, kamu ve özel hukuk tüzel kişilerine konusu ile ilgili sekretarya, halkla ve basınla ilişkiler, reklam, iç organizasyon, eğitim, yayın ve yeni projelerin ortaya çıkarılması alanlarında icra edecekleri faaliyetleri yürütmek veya bu konularda danışmanlık vermek. Ulusal ve uluslararası düzeyde, her sektörden kurum, kuruluş ve firmalara yönelik her türlü pazarlama ve reklam kampanyaları ile yardım kampanyaları düzenlemek. Pazar araştırması ve sponsorluk faaliyetlerini tasarlamak, geliştirmek, uygulamak, anahtar teslimi ya da bir bölümünü yapılacak sözleşmeler çerçevesinde gerçekleştirmek üzere projeler üstlenmek, dağıtmak, pazarlamak, satmak, kiralamak, kurulumunu yapmak, işletmek, yenilemek, ithal ve ihraç etmek. Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÜMRANİYE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ATATÜRK SEMTİ FİRMA REHBERİ

ATATÜRK MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan KARA KITA ULUSLARARASI ORGANİZASYON HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar