Reklamlar

KARDELEN YEM VE TARIMSAL ÜRÜNLER SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ BANDIRMA / BALIKESİR

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

Adresi600 EVLER MAHALLESİ ATATÜRK CAD NO:24/1
Posta Kodu:
Semti
İlçesiBANDIRMA
İliBALIKESİR
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:7212454
Faks Numarası:7212455
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


KARDELEN YEM VE TARIMSAL ÜRÜNLER SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup Bandırma Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Meslek Grubu - 2 Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Çiftlik Hayvanları İçin Hazır Yem İmalatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(2) MESLEK GRUBU - 2
Nace Kodu (Sektörü):(10.91.01)
Çiftlik hayvanları için hazır yem imalatı
Firmanızın faliyet alanlarını eklemek için İletişim linkini kullanabilirsiniz.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:BANDIRMA FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Bandırma Ticaret Odası

İli:Balıkesir
İl Plaka No:10
İl Telefon Kodu:0266
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan KARDELEN YEM VE TARIMSAL ÜRÜNLER SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar