Reklamlar

KARDESLER ISITMA VE SOGUTMA, ELEKTRONİK VE ENDÜSTRIYEL MUTFAK ÜRETIM PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ / GAZİANTEP

FİRMA DETAY BİLGİLERİ
(Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi, E-posta Adresi)

Adresi:INÖNÜ CD. NO:188IML: AKYOL MH. EBLEHAN ÇARSISI ESKI DOGUMEVI SK.
/ Gaziantep
Posta Kodu:0
Telefon Numarası:3422310924 - 3422330089 -
Faks Numarası:3422310920
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


SOGUTMA SISTEMLERI ILE ILGILI MEKANIK ELEKTRIK VE ELEKTRONIK HER TÜRLÜ ÖLÇÜ VE KONTROL ALETLERI ITHALAT VE IHRACATINI YAPMAK VE ALIM SATIMINI YAPMAK.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Detaylı Tanıtım başlığı altında firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:GAZİANTEP FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Gaziantep Ticaret Odası

İli:Gaziantep
İl Plaka No:27
İl Telefon Kodu:0342
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan KARDESLER ISITMA VE SOGUTMA, ELEKTRONİK VE ENDÜSTRIYEL MUTFAK ÜRETIM PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar