Reklamlar

KİLK KALEM VE HEDİYELİK EŞYA LİMİTED ŞİRKETİ ÜSKÜDAR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 25.05.2018

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiSELAMİ ALİ MAHALLESİ SÖZ EBESİ SOKAK EVREN APT.NO:9
Posta Kodu:34664
Semt AdıMURATREİS
İlçesiÜSKÜDAR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


KİLK KALEM VE HEDİYELİK EŞYA LİMİTED ŞİRKETİ, 25.05.2018 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Teknik Hırdavat Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Mekanik Olsun Veya Olmasın Her Çeşit Dolma Kalem, Tükenmez Ve Kurşun Kalem İle Boya Kalemi, Pastel Boya İmalatı (Kalem Ucu Ve Kurşun Kalem İçleri Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(61) TEKNİK HIRDAVAT

Nace Kodu
(Sektörü):
(32.99.04) DOLMA KALEM, TÜKENMEZ, KURŞUN KALEM, BOYA KALEMİ, PASTEL BOYA İMALATI

1) Her nevi malzemeden mamül mekanik ve dolmakalem tasarımı, imalatı ve alım satımı. 2) Her nevi mekanik kalem, dolmakalem, mürekkep sistemi parçalarının imalatı ve alım satımı. 3) Her nevi kalem imalatında kullanılan teçhizat ve malzemenin imalatı, alımı ve satımı
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÜSKÜDAR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MURATREİS SEMTİ FİRMA REHBERİ

SELAMİ ALİ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

SÖZ EBESİ SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan KİLK KALEM VE HEDİYELİK EŞYA LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar