Reklamlar

LEADERS İNVESTMENT GAYRİMENKUL İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÜMRANİYE / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 25.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiNAMIK KEMAL MAHALLESİ SÜTÇÜ İMAM CADDESİ NO:28-34/51
Posta Kodu:34762
Semt AdıNAMIKKEMAL
İlçesiÜMRANİYE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


LEADERS İNVESTMENT GAYRİMENKUL İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 25.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Taahhüt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İkamet Amaçlı Olmayan Binaların İnşaatı (Fabrika, Atölye Vb. Sanayi Üretimini Amaçlayan Binalar İle Hastane, Okul, Otel, İşyeri, Mağaza, Alışveriş Merkezi, Lokanta, Kapalı Spor Tesisi, Cami, Kapalı Otopark, Tuvalet, Vb. İnşaatı) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(46) İNŞAAT TAAHHÜT

Nace Kodu
(Sektörü):
(41.20.01) BİNA, FABRİKA, HASTANE, OKUL, SPOR SALONU, OTEL İNŞAATI

Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır: 1. Yurtiçi ve yurtdışında her türlü inşaat taahhüt işleri, konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak, bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı veya kendi adına ve üçüncü kişiler adına binalar inşa etmek, yurtiçinde ve yurtdışında resmi ve gayri resmi her türlü inşaat işlerine iştirak etmek, inşaat taahhütlerinde bulunmak, montaj işleri ve müstakil konut, iş hanları, alışveriş merkezleri, fabrikalar, maden ocakları, deniz dibi, tünel ve baraj, yol, su, kanalizasyon, boru hattı, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek, Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü inşaat işlerini anahtar teslim yapmak, yaptırmak, satmak ve kiraya vermek. 2. Türkiye Cumhuriyeti devleti bakanlıklarının ve bakanlığa bağlı resmi kuruluşların, kamu iktisadi teşebbüsleri, iktisadi devlet teşekkülleri, kamu iktisadi kuruluşları, kamu bütçeli daireler, mahalli idareler, belediyeler, yapı kooperatifleri, özel sektör kuruluşları tarafından yurt içinde ve yurt dışında ihaleye çıkarılan inşaat, elektrik, çelik yapı tesisat, yol, su, kanalizasyon, doğalgaz, altyapı, üstyapı, dekorasyon, restorasyon işlerinin yeniden yapım veya onarımı ihalelerine katılmak, teklif vermek, ihale şirkette kalırsa ihale sözleşmesi gereği Prefabrike inşaat ve meskenler havuz inşaatı ve arıtma işlerini yapmak, yaptırmak. Her türlü dekorasyon işleri, tamirat boya ve onarım işleri yapmak, mimarlık, mühendislik, danışmanlık hizmeti vermek, şehir ve imar planları hazırlamak, hesaplama yazımı ve çizimi işleri yapmak, yaptırmak ve bunları satmak ve kiraya vermek. 3. Her türlü altyapı çalışması, kuyu temel, istinat perde, tünel, galeri, kanalizasyon, zemin ıslahı, hafriyat, tahmil ve tahliye işlerini yapmak. Bu işleri yapabilmek için çimento, hazır beton, demir, inşa malzemelerinin ve gerekli olan orman ve orman ürünlerinin alım ve satımını yapmak. Her türlü bakım onarım, yapım, düzenleme ve altyapı hizmetleri yapmak, raylı ve hafif raylı metro, tramvay hattı inşaatı yapmak, yaptırmak, aracı olmak, aracı kurum ve kuruluşlara ortak olmak. 4. Faaliyet ile ilgili her türlü inşaat
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÜMRANİYE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

NAMIKKEMAL SEMTİ FİRMA REHBERİ

NAMIK KEMAL MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

SÜTÇÜ İMAM CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan LEADERS İNVESTMENT GAYRİMENKUL İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar