Reklamlar

LEROS SİGORTA BROKERLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ ATAŞEHİR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 08.03.2016

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiİÇERENKÖY MAHALLESİ ÇAYIR CADDESİ NO:9 ASSÖNMEZ APT.K:5 D:20
Posta Kodu:34752
Semt AdıİÇERENKÖY
İlçesiATAŞEHİR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 362 49 91
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


LEROS SİGORTA BROKERLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ, 08.03.2016 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Sigorta Brokerlarının Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK

Nace Kodu
(Sektörü):
(66.22.02) SİGORTA BROKERLARI

Şirketin başlıca amaç ve konusu şunlardır: Sigortacılık mevzuatına aykırı olmamak ve sigorta brokerliği dışında başka bir ticari faaliyette bulunmamak kayıt ve şartıyla sigorta brokerliği ve danışmanlığı yapmak, sigorta sözleşmelerine sigortalıyı temsil ederek tehlikelerin sigorta edilmesi için sigorta sözleşmesi yapılmasından önce gerekli hazırlık çalışmalarını yapmak, şirket seçiminde tamamen tarafsız ve bağımsız davranarak temsil edilen kişilerle sigorta şirketlerini bir araya getirmek, sigorta sözleşmelerinin yapılmasında ve kurgulanmasında yardımcı olmak. Şirket bu amacının gerçekleştirmek için aşağıdaki konularda faaliyette bulunabilir: Sigorta brokerliği ve danışmanlığı yapmak, sözleşmelerinde sigortalıyı temsil ederek ve sigorta şirketinin seçiminde tamamen tarafsız ve bağımsız davranarak tehlikelerin sigorta edilmesi için sigorta sözleşmesi yapmak isteyenlerle sigorta şirketlerini bir araya getiren sigorta sözleşmesinin akdinden önceki gerekli hazırlık çalışmalarının yapmak ve gerektiğinde bu anlaşmaların uygulanmasında özelli, kle tazminatın ödenmesinde yardımcı olmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ATAŞEHİR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

İÇERENKÖY SEMTİ FİRMA REHBERİ

İÇERENKÖY MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

ÇAYIR CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan LEROS SİGORTA BROKERLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar