Reklamlar

COŞAN KIRTASİYE BÜRO MALZEMELERİ MATBAACILIK OTOMOTİV VE GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ATAŞEHİR / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 14.03.2000

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiKAYIŞDAĞI MAHALLESİ BAYKAL SOKAK NO:7/5
Posta Kodu:34755
SemtiKAYIŞDAĞI
İlçesiATAŞEHİR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 314 27 78
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


COŞAN KIRTASİYE BÜRO MALZEMELERİ MATBAACILIK OTOMOTİV VE GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 14.03.2000 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kağıt Ve Kırtasiye Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Kırtasiye Ürünleri Toptan Ticareti Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(6) KAĞIT VE KIRTASİYE
Nace Kodu (Sektörü):(46.49.03)
KIRTASİYE ÜRÜNLERİ TOPTAN TİCARETİ
Her türlü kırtasiye ürünleri, okul malzemeleri kitap ve defterlerin toptan ve perakende ticaretini yapmak.Kamu ve özel kuruluşların yurt içinde ve yurt dışında açacağı ihalelere katılmak ithalat ve ihracatını yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ATAŞEHİR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

KAYIŞDAĞI SEMTİ FİRMA REHBERİ

KAYIŞDAĞI MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan COŞAN KIRTASİYE BÜRO MALZEMELERİ MATBAACILIK OTOMOTİV VE GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar