Reklamlar

MALATYA BOYA İMALATI, BOYAHANELER (TEKSTİL) FİRMALARI LİSTESİ

Firma Adı / Web Sitesi / Semti / İlçesi / İli
Karagözlüler Tekstil Sanayi Ve Ticaret A.Ş.Malatya Şubesi / Malatya
Malatya Boya Ve Emprime Fabrikaları A.Ş. / Malatya
Merbolin Boya Sanayi Ve Ticaret A.Ş.Malatya Şb. / Malatya
Nobel Boya Kimya İmalat Nakliyat İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. / Malatya
Özen Mensucat Boya Ve Terbiye İşletmeleri A.Ş.Malatya Şubesi / Malatya
Revizyon Kimya Boya Çevre Teknolojileri Petrol Ürünleri İnşaat Nakliyat Turizm Matbaacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi / Malatya

Firma Rehberimize hoş geldiniz. Firma Rehberimiz Kategori sistemi olarak Ticaret Odaları tarafından kabul edilen Meslek Gruplarını, bir diğer adı ile Meslek Komitelerini esas almaktadır. Ancak bazı illerde firmaları Meslek Grupları halinde değil firmaların faliyet gösterdiği sektörleri belirten Kategoriler halinde listeleyebilmemiz mümkün olabilmektedir.

Şu an MALATYA Firma Rehberinin "BOYA İMALATI, BOYAHANELER (TEKSTİL)" Firma Sektörü (Kategori) sayfasındasınız. MALATYA Firma Rehberindeki sektörlere (kategori) ulaşmak için aşağıdaki linki kullanarak firma rehberi ana sayfasına gidebilirsiniz..

MALATYA FİRMA REHBERİ

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Firmaları hakkında daha detaylı bilgi almak ve Ticaret Odasının faaliyet ve duyurularını takip etmek için Ticaret Odasına ait aşağıdaki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Resmi Web Sitesi

Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar