Reklamlar

MALATYA
DEĞİRMENCİLİK, SOĞUK HAVA DEPOLARI FİRMALARI LİSTESİ

Firma Adı / Web Sitesi / Semti
Cemal Evcil - Akartuz
Efendi Şahin - Şahinler Alabalık Ve Değirmen İşletmesi
Günaylar Değirmencilik Makina Otomotiv Taşımacılık Ve İnşaat Tic.San. Limited Şirketi
Kaner Gıda Soğuk Hava Tesisleri Paketleme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
Mega Coolling (Büyük Soğutma) Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
Motaş Malatya Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali Ulş. Hiz. Mak.San.Soğukhava Deposu Ve Mezbahane Hiz.Tic. Anonim Şirketi

Firma Rehberimize hoş geldiniz. Firma Rehberimiz Kategori sistemi olarak Ticaret Odaları tarafından kabul edilen Meslek Gruplarını, bir diğer adı ile Meslek Komitelerini esas almaktadır. Ancak bazı illerde firmaları Meslek Grupları halinde değil firmaların faliyet gösterdiği sektörleri belirten Kategoriler halinde listeleyebilmemiz mümkün olabilmektedir.

Şu an MALATYA Firma Rehberinin "DEĞİRMENCİLİK, SOĞUK HAVA DEPOLARI" Firma Sektörü (Kategori) sayfasındasınız. MALATYA Firma Rehberindeki sektörlere (kategori) ulaşmak için aşağıdaki linki kullanarak firma rehberi ana sayfasına gidebilirsiniz..

MALATYA FİRMA REHBERİ

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Firmaları hakkında daha detaylı bilgi almak ve Ticaret Odasının faaliyet ve duyurularını takip etmek için Ticaret Odasına ait aşağıdaki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Resmi Web Sitesi

Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar