Reklamlar

MALATYA
DERİ TİCARETİ FİRMALARI LİSTESİ

Firma Adı / Web Sitesi / Semti / İlçesi / İli
Abit Baran / Malatya
Ahmet Ayhan Özünal - Özünal Deri / Malatya
Çelikoğlu Deri Gıda Tekstil Sanayi İth.İhr.Tic. Pazarlama Limited Şirketi / Malatya
Hacı Begeç / Malatya
Koç-Baş İnş.Tekstil Konf.Plastik Deri Hayv.Gıda Tarım İth.İhr.Tic.Ve San. Limited Şirketi / Malatya
Kürşat Dağ - Dağ Ticaret / Malatya
Öncüler Deri San.Ve Tic. Anonim Şirketi / Malatya
Öz Arzum Deri Tic.Ve San. Limited Şirketi / Malatya

Firma Rehberimize hoş geldiniz. Firma Rehberimiz Kategori sistemi olarak Ticaret Odaları tarafından kabul edilen Meslek Gruplarını, bir diğer adı ile Meslek Komitelerini esas almaktadır. Ancak bazı illerde firmaları Meslek Grupları halinde değil firmaların faliyet gösterdiği sektörleri belirten Kategoriler halinde listeleyebilmemiz mümkün olabilmektedir.

Şu an MALATYA Firma Rehberinin "DERİ TİCARETİ" Firma Sektörü (Kategori) sayfasındasınız. MALATYA Firma Rehberindeki sektörlere (kategori) ulaşmak için aşağıdaki linki kullanarak firma rehberi ana sayfasına gidebilirsiniz..

MALATYA FİRMA REHBERİ

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Firmaları hakkında daha detaylı bilgi almak ve Ticaret Odasının faaliyet ve duyurularını takip etmek için Ticaret Odasına ait aşağıdaki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Resmi Web Sitesi

Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar