Reklamlar

MALATYA OTEL İŞLETMECİLİĞİ FİRMALARI LİSTESİ

Firma Adı / Web Sitesi / Semti / İlçesi / İli
Anadolu Otelcilik Turizm Sanayi Ticaret Ltd.Şti. / Malatya
İstanbul Otelcilik Ve Turizm Tic.A.Ş.Malatya Şubesi / Malatya
Malatya Büyük Otelcilik Tic.Ve San.A.Ş. / Malatya
Palancı Turizm Tic.Ve San.A.Ş. / Malatya
Rose Paradise Hotel Turizm Otomotiv Gıda İnşaat Reklam Yayıncılık Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. / Malatya
Yalçın Turizm Otelcilik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi / Malatya

Firma Rehberimize hoş geldiniz. Firma Rehberimiz Kategori sistemi olarak Ticaret Odaları tarafından kabul edilen Meslek Gruplarını, bir diğer adı ile Meslek Komitelerini esas almaktadır. Ancak bazı illerde firmaları Meslek Grupları halinde değil firmaların faliyet gösterdiği sektörleri belirten Kategoriler halinde listeleyebilmemiz mümkün olabilmektedir.

Şu an MALATYA Firma Rehberinin "OTEL İŞLETMECİLİĞİ" Firma Sektörü (Kategori) sayfasındasınız. MALATYA Firma Rehberindeki sektörlere (kategori) ulaşmak için aşağıdaki linki kullanarak firma rehberi ana sayfasına gidebilirsiniz..

MALATYA FİRMA REHBERİ

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Firmaları hakkında daha detaylı bilgi almak ve Ticaret Odasının faaliyet ve duyurularını takip etmek için Ticaret Odasına ait aşağıdaki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Resmi Web Sitesi

Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar