Reklamlar

MALATYA SAÇ VE PROFİL TİCARETİ, HURDACILAR FİRMALARI LİSTESİ

Firma Adı / Web Sitesi / Semti / İlçesi / İli
Abdullah Bozay / Malatya
Ata Metal Sanayi Ve Ticaret A.Ş. / Malatya
Bülent Aydın-Zaloğlu Hurdacı / Malatya
Celal Abbas Karaduman / Malatya
Cemal Kaçar-Yeni Üstün Nalburiye / Malatya
Emeksizler Hurda Maden İnşaat Nakliyat İmalat San.Ve Tic.Ltd.Şti. / Malatya
Malatya Metal Laser Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi / Malatya
Pıçakcılar Hurdacılık Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. / Malatya
Vural Aydın-Vural Hurdacılık / Malatya

Firma Rehberimize hoş geldiniz. Firma Rehberimiz Kategori sistemi olarak Ticaret Odaları tarafından kabul edilen Meslek Gruplarını, bir diğer adı ile Meslek Komitelerini esas almaktadır. Ancak bazı illerde firmaları Meslek Grupları halinde değil firmaların faliyet gösterdiği sektörleri belirten Kategoriler halinde listeleyebilmemiz mümkün olabilmektedir.

Şu an MALATYA Firma Rehberinin "SAÇ VE PROFİL TİCARETİ, HURDACILAR" Firma Sektörü (Kategori) sayfasındasınız. MALATYA Firma Rehberindeki sektörlere (kategori) ulaşmak için aşağıdaki linki kullanarak firma rehberi ana sayfasına gidebilirsiniz..

MALATYA FİRMA REHBERİ

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Firmaları hakkında daha detaylı bilgi almak ve Ticaret Odasının faaliyet ve duyurularını takip etmek için Ticaret Odasına ait aşağıdaki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Resmi Web Sitesi

Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar