Reklamlar

MALATYA SPOR TESİSLERİ, SAUNA VE HAMAM İŞLETMELERİ FİRMALARI LİSTESİ

Firma Adı / Web Sitesi / Semti / İlçesi / İli
Alka Su Oyunları Turizm İnşaat San.Ve Tic.A.Ş. / Malatya
Altınyunus Emniyet Turizm Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi / Malatya
Haskoloğlu İnşaat Ve Petrol Ür.San.Tic.Ve Paz.Ldt.Şti. / Malatya
Kemal Evliyaoğlu-Milenyum Halı Saha / Malatya
Nurettin Acı-Hotel Beydağı / Malatya
Ocakoğulları Hamamcılık Temizlik Mad.Otom.Konf.Saraciye Madenc.Nak.Tur.İnş.Tah.İth.İhr.Tic.San.Ltd.Şti.Malatya Şubesi / Malatya
Park Sera Gıda Turizm Ve İnşaat Sanayi Ticaret Ltd.Şti. / Malatya
Tekno Tasarım Ve Yapı Teknik Ltd.Şti. / Malatya
Zöhre Şahin-Santra Halı Saha / Malatya

Firma Rehberimize hoş geldiniz. Firma Rehberimiz Kategori sistemi olarak Ticaret Odaları tarafından kabul edilen Meslek Gruplarını, bir diğer adı ile Meslek Komitelerini esas almaktadır. Ancak bazı illerde firmaları Meslek Grupları halinde değil firmaların faliyet gösterdiği sektörleri belirten Kategoriler halinde listeleyebilmemiz mümkün olabilmektedir.

Şu an MALATYA Firma Rehberinin "SPOR TESİSLERİ, SAUNA VE HAMAM İŞLETMELERİ" Firma Sektörü (Kategori) sayfasındasınız. MALATYA Firma Rehberindeki sektörlere (kategori) ulaşmak için aşağıdaki linki kullanarak firma rehberi ana sayfasına gidebilirsiniz..

MALATYA FİRMA REHBERİ

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Firmaları hakkında daha detaylı bilgi almak ve Ticaret Odasının faaliyet ve duyurularını takip etmek için Ticaret Odasına ait aşağıdaki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Resmi Web Sitesi

Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar