Reklamlar

MELİS ŞEKERLEME VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 07.07.2003

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMERKEZ MAHALLESİ BEGONYA SOKAK NO:6
Posta Kodu:34245
SemtiGAZİOSMANPAŞA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 545 47 77
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


MELİS ŞEKERLEME VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 07.07.2003 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Baklava, Pasta Ve Şekerli Mamüller Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Çikolata Ve Şekerleme Perakende Ticareti (Bonbon Şekeri, Akide Şekeri, Lokum, Helva Vb. Dâhil, Dondurma Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(72) BAKLAVA, PASTA VE ŞEKERLİ MAMÜLLER
Nace Kodu (Sektörü):(47.24.02)
BELİRLİ BİR MALA TAHSİS EDİLMİŞ MAĞAZALARDA ÇİKOLATA VE ŞEKERLEME PERAKENDE TİCARETİ (BONBON ŞEKERİ, AKİDE ŞEKERİ, LOKUM, HELVA VB. DÂHİL, DONDURMA HARİÇ)
Şekerleme, çikolata, gofret, ciklet, bisküvi, şeker, kakao, kakao yağı, nebati yağ, süt tozu, peynir altı suyu, lesitin, vanilin, gıda aromaları, ciklet mayası, sakkoroz, glikoz, reçel, lokum, bal, helva, çikolata, çikolata draje, badem şekeri, şan fıstık şekeri.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

BEGONYA SOKAK FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan MELİS ŞEKERLEME VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar