Reklamlar

MERCURY SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ ATAŞEHİR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 29.09.2014

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiATATÜRK MAHALLESİ TURGUT ÖZAL BULVARI ERGUVAN SOKAK GARDENYA 1 PLAZA NO:1 K:1
Posta Kodu:34758
Semt AdıATATÜRK
İlçesiATAŞEHİR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


MERCURY SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ, 29.09.2014 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Sigorta Brokerlarının Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK

Nace Kodu
(Sektörü):
(66.22.02) SİGORTA BROKERLARI

Şirket Aşağıda Belirtilen Amaç ve Konularda Faaliyet göstermek üzere Kurulmuştur. Şirket Yurt içi ve Yurt Dışı Sigorta ve reasürans şirketleri ile sigorta reasürans sözleşmesi yaptırmak isteyenleri temsil ederek bu sözleşmelerin yaptırılacağı şirketleri tamamen tarafsız ve bağımsız davranarak ve teminat almak isteyenlerin hak ve menfaatlerini gözeterek , sözleşmelerin akdinden önceki hazırlık çalışmalarını yürütmeyi gerektiğinde sözleşmelerin uygulanmasında veya tazminatın tahsilinde taraflara internet ve çağrı merkezi üzerinden yürütecekleri faaliyetler de dahil fakat bunlarla sınırlı olmayacak şekilde , yardımcı olmak suretiyle sigorta ve reasürans brokerliği yapabilir. Sigorta ve reasürans brokerliği yapmak üzere ilgili sigorta mevzuatı da dahil olmak üzere halen yürürlükte olan ve ileride yürürlüğe girecek kanun, tüzük, yönetmelik, tebliğ ve kanun hükmünde kararnameler ile bunlara ilişkin yasal mevzuatın öngördüğü ve öngöreceği sınırlar içerisinde her türlü hayat ve hayat dışı sigorta ve reasürans brokerliği işlemlerinin yapılmasını, sigorta ve reasürans brokerliği şirketlerinin ehliyet sahalarına giren hukuki işlem ifası, tüm sigorta işlemleri için münhasıran sigorta ve brokerliği teknik branşlarında faaliyet gösterebilir.Bireysel emeklilik ile ilgili olarak Hazine Müsteşarlığından ayrıca ruhsat alınması şartı(Hayat Sigorta Brokerliği, Hayat Dışı Sigorta Brokerliği ve Reasürans Brokerliği ruhsatnamelerinden ayrı olarak)ile bireysel emeklilik branşında faaliyet gösterebilir. Bu amaç ve konusunu gerçekleştirmek üzere: Demirbaş ve hava , kara , deniz taşıtları dahil menkul malları almak, kiralamak , satmak yahut tasfiye etmek.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ATAŞEHİR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ATATÜRK SEMTİ FİRMA REHBERİ

ATATÜRK MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

ERGUVAN SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan MERCURY SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar