Reklamlar

MURAT ÖRS PARTNER SİGORTA DESTEK HİZMETLERİ BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 27.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiCUMHURİYET MAHALLESİ GÜRPINAR YOLU CADDESİ KELEŞ PLZ. SİTESİ NO:2/110
Posta Kodu:34500
Semt AdıBÜYÜKÇEKMECE
İlçesiBÜYÜKÇEKMECE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


MURAT ÖRS PARTNER SİGORTA DESTEK HİZMETLERİ, 27.06.2019 tarihinde bir Şahıs Firması olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Risk Ve Hasar Değerlemesi Faaliyetleri (Sigorta Eksperliği Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK

Nace Kodu
(Sektörü):
(66.21.01) RİSK, HASAR DEĞERLEMESİ, SİGORTA EKSPERLİĞİ

Sigorta öncesi ve sonrası sigorta şirketlerine veya sigortalıya talep üzerine konu hakkında ekspertiz hizmetleri yaparak rapor hazırlama işi yapabilir. Sigorta şirketlerine veya sigortalıya talep üzerine hakem bilirkişilik hizmetleri yapabilir. Sigorta şirketlerine talep üzerine gözetim faaliyetlerinde bulunabilir. İncelenmesi istenen kayıp ve hasarın neden ve niteliğini soruşturma yolu ile araştırmada bulunabilir. Konusuyla ilgili olarak her türlü tesis yapar işletir ve kiraya verir ve kiralar.Gerekli araç ve gereçleri satın alır kiralar ve kiralayabilir. İlgili kurum ve kuruluslardan izin almak şartıyla sigorta eksperliği ile iştigal edecek özel ve tüzel kişilerle ilgili dalda eksperlik belgesine sahip ve meslek tablosuna kayıtlı olanlarla eksperlik yapabilir. Amaç ve konusu içinde olan alanlarda kullanılmak üzere yurt içinde ve dışında aval teminat kefalet kredileri temin edebilir.Menkul ve gayrimenkul kiralayabilir alabilir tüm bu işlemlerle ilgili olarak ferağ verebilir başkalarından ipotek karşılığı ve teminatsız ödünç nakit veya nakit değerinde teminat alabilir veya verebilir.Alacakla karsılık ayni nakdi her türlü teminat alabilir.İpotek tesis ve fek edebilir.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BÜYÜKÇEKMECE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

BÜYÜKÇEKMECE SEMTİ FİRMA REHBERİ

CUMHURİYET MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan MURAT ÖRS PARTNER SİGORTA DESTEK HİZMETLERİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar