Reklamlar

MUSAB GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 30.04.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMERKEZ MAHALLESİ FERAH SOKAK SIDIKA HANIM İŞ MERKEZİ K APT. NO:1/17
Posta Kodu:34245
Semt AdıGAZİOSMANPAŞA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 565 41 49
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


MUSAB GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 30.04.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Toptan Gıda Ve Temizlik Ürünleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Belli Bir Mala Tahsis Edilmemiş Mağazalarda Dondurulmuş Gıda Toptan Ticareti Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(9) TOPTAN GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(46.39.01) DONDURULMUŞ GIDA TOPTAN TİCARETİ

MADDE 3 1.Gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak , soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş, öğütülmüş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin , hububat grubuna dahil tarım ürünlerinin, çeşitli meyve ve sebzelerin, et ve et ürünlerinin, balık ve deniz ürünlerinin , şeker ve şekerli mamullerin, süt ve süt ürünlerinin imalatını , paketleme ve ambalajlanmasını, toptan ve perakende alım satımını ithalat ve ihracatını yapar. 2.Marketçilik faaliyetlerinde bulunur. 3.Her türlü kağıt ve kağıttan mamül ürünlerin , kırtasiye, büro malzemeleri ambalaj malzemelerinin toptan ve perakende alım satımını, ithalatını ve ihracatını yapar 4.Bilimum cam ve cam çeşitlerinin , kristal , kesme bardak çeşitlerinin , cam vazolar, kavanozlar, avize, cam hediyelik eşyaların, ev ve işyeri için süs eşyalarının toptan ve perakende alım satımını ithalatını ve ihracatını yapar 5.Her çeşit sabun , deterjan , şampuan , leke çıkartıcılar, vernik, tiner, kolonya , parfüm , pudra , rimel, far , oje, ruj gibi güzellik müstahzarlarının , kozmetik ürünlerinin, her nevi temizlik maddelerinin toptan ve perakende alım satımını ithalatını ve ihracatını yapar. Amaç ve Konusunu Gerçekleştirmek için : a. Yurt içinde ve yurtdışında yukarıda yazılı işlerle iştigal eden fabrika , firma, ve müesseselerle işbirliği bunların acentelik , distribütörlük mümessillik ve umumi vekilliğini yapar. Konusu ile ilgili emtiaların dağıtım ve pazarlamasını kendi araçlarıyla veya kiraladığı araçlarla yapar. b. Dağıtımını yaptığı mamullerin yetkili satıcılığını , temsilciliğini ve mümessilliğini yapar. c. Çalışma konularına giren her türlü emtianın patentini, isim hakkını ihtira beratını ve imtiyazını doğrudan veya devret alır , kendi adına tescil ettirir, gerektiğinde bunların kısmen veya tamamını devreder, d. Şirket gerek kendi borcu gerekse üçüncü kişilerin borçlarının teminatı için maliki bulunduğu taşınmazları ipotek verebilir, kefil olabilir.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

FERAH SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan MUSAB GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar