Reklamlar

MÜSTAKİL İNŞAAT SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ATAŞEHİR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 19.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiÖRNEK MAHALLESİ ERCÜMENT BATANAY SOKAK DUMANKAYA İKON A1 BLOK 14 A/150
Posta Kodu:34704
Semt AdıÖRNEK
İlçesiATAŞEHİR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


MÜSTAKİL İNŞAAT SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, 19.06.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İnşaat Taahhüt Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İkamet Amaçlı Olmayan Binaların İnşaatı (Fabrika, Atölye Vb. Sanayi Üretimini Amaçlayan Binalar İle Hastane, Okul, Otel, İşyeri, Mağaza, Alışveriş Merkezi, Lokanta, Kapalı Spor Tesisi, Cami, Kapalı Otopark, Tuvalet, Vb. İnşaatı) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(46) İNŞAAT TAAHHÜT

Nace Kodu
(Sektörü):
(41.20.01) BİNA, FABRİKA, HASTANE, OKUL, SPOR SALONU, OTEL İNŞAATI

1. Başta kalp ve damar hastalık¬ları olmak üzere her türlü hastalığın teşhis, tedavi ve önlenmesi konusunda bilimsel eğitim araştır-ma ve geliştirme çalışmaları yap¬mak ve bu konularda ileri ülkeler düzeyinde bilim ve teknoloji ile do¬natılmış olarak ülkemiz insanının hizmetine sunmak üzere, örnek uygulama ve araştırma hastaneleri (Merkezleri) kurmak ve bu maksat¬la üstün bilgi ve yetenekte bilim adamı, doktor ve yardımcı personel yetiştirmek, Bu amaçla uzmanlık eğitimi veren okullar ve hastaneler açmak yurt içi ve yurt dışı araştır¬ma projelerini desteklemek burslar sağlamak konusu içinde tedaviye muhtaç ve ekonomik yetersizlik içindeki hastalara her türlü yardım¬da bulunmak. Her nevi hastane tıbbi tahlil ve röntgen laboratuarları vs. sağlık tesislerini kurmak ve buralarda kullanılan makine, sıhhi malzeme, kimyevi madde toptan satışı, ihraç ve ithal etmek, 2. Hastane teknik personelinden lüzumlu görülenleri ihtisas veya bilgilerini arttırmak için yurt dışına göndermek, gerektiğinde dış ülkel¬erden mütehassıs eleman getirmek ve istihdam etmek. 3. İhtiyaca göre yerli ve yabancı kuruluşlardan üniversitelerden teknik ve işletme bilgilerinize haiz elemanlar getirmek suretiyle ileri teknoloji tesislerinde kullanmak şirkette çalışan elemanları eğitmek maksadı ile yurt dışına göndermek şirketin konusu dahilinde her türlü cihaz ve malzemeyi yurt dışından getirerek sergiler açmak 4. Her türlü hastalığın teşhis ve tedavilerinde kullanılmak üzere ilaç imal ettirmek, imal edilmiş ilaçları toptan ithal etmek ve bunların iç ve dış piyasada toptan satışını, ve toptan dağıtımını yapmak, 5. Her türlü hastalığın teşhis ve tedavisinde kullanılacak ilaçların bulunması, Toptan ticareti ve üretimi ile ilgili olarak hayvan ve bitki üreten çiftlikler kurmak satın almak kiralamak ve satmak. 6. Özel hastane, polikilinik tıp merkezleri açmak işletmek donat¬mak veya kiraya vermek 7. Her türlü hastalığın teşhis te¬davisinde bulunmak üzere özel hastane bünyesinde araştırma merkezleri enstitüleri poliklinik ve teşhis merkezlen ve laboratuarlar açmak inşa ettirmek kiralamak satın almak satmak mevcut ve ku¬rulmuş olanlara iştirak etmek veya anlaşmalar yapmak 8. Her türden tıp merkezlerinin tedavi teşhis ve amacına yönelik ci- hazlarının alet ve edevatlarının ithali ihracı dağıtımı ve ticaretini yapmak. 9. Hastaları rehabilitasyon
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ATAŞEHİR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ÖRNEK SEMTİ FİRMA REHBERİ

ÖRNEK MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

ERCÜMENT BATANAY SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan MÜSTAKİL İNŞAAT SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar