Reklamlar

NAZMİ TOK - EKREMOĞLU SÜT ÜRÜNLERİ VE MANDIRA PAZARLAMA AYVACIK / ÇANAKKALE

Kuruluş Tarihi: 30.12.2001

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiÜMMÜHAN MAHALLESİ LALE SOKAK NO:8
Posta Kodu:
Semti
İlçesiAYVACIK
İliÇANAKKALE
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


NAZMİ TOK - EKREMOĞLU SÜT ÜRÜNLERİ VE MANDIRA PAZARLAMA, 30.12.2001 tarihinde bir olarak kurulmuş olup Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Hayvansal Üretim Ve Süt Ürünleri İmalatı Meslek Grubu Ana Kategorisinde yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(4) Hayvansal Üretim ve Süt Ürünleri İmalatı
Süt Ve Süt Ürünleri İmalatı, Mandıra İşletimi
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:ÇANAKKALE FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası

İli:Çanakkale
İl Plaka No:17
İl Telefon Kodu:0286
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan NAZMİ TOK - EKREMOĞLU SÜT ÜRÜNLERİ VE MANDIRA PAZARLAMA isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar