Reklamlar

NE CİH MÜHENDİSLİK NAKLİYE İNŞAAT TURİZM TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ KOCAELİ

FİRMA DETAY BİLGİLERİ
(Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi, E-posta Adresi)

Adresi:İSTİKLAL CD. BELEDİYE ÇARŞI İŞHANI BATI BLOK KAT4 NO93
Kocaeli
Posta Kodu:
Telefon Numarası:3223798
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


HER TÜRLÜ MÜHENDİSLİK PROJE DANIŞMANLIK İŞLERİ YAPMAK, İNŞAATLAİLGİLİ MONTAJ, PREFABRİK GİBİ TAAHÜT İŞİNE GİREN İNŞAAT İŞLERİ VESU ELEKTRİK HAVALANDIRMA ISINMA TESİSATI YAPIMLARI ONARIM İŞLERİNİ ÜSTLENMEK.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:KOCAELİ FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Kocaeli Ticaret Odası

İli:Kocaeli
İl Plaka No:41
İl Telefon Kodu:0262
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan NE CİH MÜHENDİSLİK NAKLİYE İNŞAAT TURİZM TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar