Reklamlar

NEVZAT BALKAYA / BALKAYA TİCARET GÖLCÜK / KOCAELİ

FİRMA DETAY BİLGİLERİ
(Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi, E-posta Adresi)

Adresi:MERKEZ MH.BALKAYALAR İŞ MERKEZİ İHSANİYE
Gölcük / Kocaeli
Posta Kodu:
Telefon Numarası:4355027
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


SOĞUK HAVA DEPOLARI İŞLETMESİ BİLUMUM ZİRAİ İLAÇLARI BAYİLİĞİPETROL OFİSİ BAYİLİĞİ ÇİMENTO VE KİREÇ BAYİLİĞİ SEBZE VE MEYVEKOMİSYONCULUĞU TOPTAN VE PAREKENDE ZAHİRE ALIM SATIMI İŞLERİ.KÖMÜR VE TÜPGAZ SATIŞI, AV MALZEMELERİ SATIŞI İŞLERİ.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:KOCAELİ FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Kocaeli Ticaret Odası

İli:Kocaeli
İl Plaka No:41
İl Telefon Kodu:0262
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan NEVZAT BALKAYA / BALKAYA TİCARET isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar