Reklamlar

NOKTA EĞİTİM HİZMETLERİ İNŞAAT GIDA OTOMOTİV TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ KADIKÖY / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 09.10.2002

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiOSMANAĞA MAHALLESİ BAHARİYE CADDESİ B BLOK KAT.2 NO:25/3
Posta Kodu:34714
SemtiOSMANAĞA
İlçesiKADIKÖY
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 449 48 61
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


NOKTA EĞİTİM HİZMETLERİ İNŞAAT GIDA OTOMOTİV TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, 09.10.2002 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Eğitim Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Sürücü Kursu Faaliyetleri (Ticari Sertifika Veren Sürücülük, Havacılık, Yelkencilik, Gemicilik Eğitimi Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(15) EĞİTİM
Nace Kodu (Sektörü):(85.53.01)
SÜRÜCÜ KURSLARI
Her türlü ehliyet sürücü kursu bilgisayarlı muhasebe bilgisayar işletmenlik ingilizce kursları açmak eğitim semineri vermek.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KADIKÖY İLÇESİ FİRMA REHBERİ

OSMANAĞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

OSMANAĞA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan NOKTA EĞİTİM HİZMETLERİ İNŞAAT GIDA OTOMOTİV TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar