Reklamlar

NORM SANAYİ ÜRÜNLERİ İMALAT VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KOCAELİ İZMİT ŞUBESİ / KOCAELİ

FİRMA DETAY BİLGİLERİ
(Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi, E-posta Adresi)

Adresi:BAKIRLI MH. BAĞDAT CD.NO49 SARIMEŞE
/ Kocaeli
Posta Kodu:0
Telefon Numarası:3715550
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


ASKERİ VE POLİS TEŞKİLATLARIDA KULLANILAN HER TÜRLÜ İHTİYAÇMALZEMELERİ, EKİPMAN VE CİHAZLARIN İMALİ İHRACI İTHALATI VE ALIM SATIMINI YAPMAK.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Detaylı Tanıtım başlığı altında firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:KOCAELİ FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Kocaeli Ticaret Odası

İli:Kocaeli
İl Plaka No:41
İl Telefon Kodu:0262
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan NORM SANAYİ ÜRÜNLERİ İMALAT VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KOCAELİ İZMİT ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar