Reklamlar

NOVA KALIP VE PLASTİK SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 09.10.1985

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMERKEZ MAHALLESİ AKALAR SOKAK NO:43 KAT.1
Posta Kodu:34245
SemtiGAZİOSMANPAŞA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 581 42 80
Faks Numarası:0212 563 56 52
E-posta Adresi:novakalip[at]superonline.com
Web Sitesi:


Reklamlar


NOVA KALIP VE PLASTİK SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, 09.10.1985 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Plastik Ve Kauçuk Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Kablolamada Kullanılan Gereçlerin İmalatı (Fiş, Soket, Baskılı, Düğmeli Vb. Anahtar, Priz, Duy, Plastikten Elektrik Boru Ve Kablo Tablaları, Makine Ve Cihazları İzole Edici Plastik Bağlantı Parçaları, Vb.) (Elektronik Bileşenlerde Kullanılanlar Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(68) PLASTİK VE KAUÇUK
Nace Kodu (Sektörü):(27.33.02)
KABLOLAMADA KULLANILAN GEREÇLERİN İMALATI (FİŞ, SOKET, BASKILI, DÜĞMELİ VB. ANAHTAR, PRİZ, DUY, PLASTİKTEN ELEKTRİK BORU VE KABLO TABLALARI, MAKİNE VE CİHAZLARI İZOLE EDİCİ PLASTİK BAĞLANTI PARÇALARI, VB.) (ELEKTRONİK BİLEŞENLERDE KULLANILANLAR HARİÇ)
Plastik ve plastik esaslı her türlü parça ve teçhizatın üretimi plastik hammadde alım ve satımı ithali.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA SEMTİ FİRMA REHBERİ

MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

AKALAR SOKAK FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan NOVA KALIP VE PLASTİK SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar