Reklamlar

NRB AYAKKABI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GÜNGÖREN / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 17.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiSANAYİ MAHALLESİ SAADET SOKAK NO:24 A
Posta Kodu:34165
Semt AdıSANAYİ
İlçesiGÜNGÖREN
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


NRB AYAKKABI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 17.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Ayakkabı Ve Ayakkabı Yan Sanayi Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Ayakkabı Malzemeleri Toptan Ticareti Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(51) AYAKKABI VE AYAKKABI YAN SANAYİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(46.42.08) AYAKKABI MALZEMELERİ TOPTAN TİCARETİ

1 - Her türlü ayakkabı ve ayakkabı malzemesi ürünleri imal etmek, üretimin yapılabilmesi için gerekli tüm girdilerin satın alınması, üretilmesi aşamasından başlayarak tüm ekipman ve yardımcı malzemenin satın alınması, üretimin yapılacağı yerlerin kiralanması, satın alınması, ayakkabı ve ayakkabı malzemeleri üretimi yapan diğer kişi ve kuruluşlara ortak olunması, üretim için gerekli olan tüm girdilerin imalatının yapılması, imalatta çalışacak ekipmanların satın alınması, kiralanması yada fason yaptırılması, ayakkabı ve ayakkabı malzemeleri imalatının tüm saffalarındaki mamül ve yarı mamül ürünlerin imali, alınıp satılması, ithal ve ihraç edilmesi işlerini yapmak. 2 -Şirket amaç ve konusuyla ilgili olan Deri , deri astar, suni deri, suni astar, ayakkabı imalatında kullanılan neolit, ayakkabı tabanları, ayakkabı yapıştırıcıları, solvent, ip, kumaş, fermuar, taban astarları, çivi gibi diğer ayakkabı malzemelerinin toptan ve perakende alım ve satımını yapmak. Her türlü ayakkabı ve ayakkabı malzemelerini imal etmek, pazarlamak, ithalatını ve ihracatını yapmak. 3 - Her türlü hakiki ve suni deri, kauçuk, lastik, plastik, poliüretan, eva ve köseleden mamül her türlü kadın, erkek ve çocuk ayakkabısı, her türlü hakiki ve suni deri, kauçuk, plastik, lastik, poliüretan, eva ve köseleden mamül her türlü terlik imali, çanta. cüzdan, sümen ve kılıfı imal ettirilmesi, alımı, satımı, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende ticaretini yapmak. 4 - Ayakkabı ve terlik sanayi ile ilgili her türlü model, metraj, baskı ve parça baskı, desen, tasarım, grafik, çizim, şablon çekimi ve her türlü baskı çeşidi işleri yapmak. 5 - Her türlü tabi ve suni deriden deri sanayi ile ilgili her nevi kalıp, hammadde, yardımcı madde ve kimyevi maddelerin imal ettirilmesi, ithlatı, ihracatı, toptan ve perakende ticaretini yapmak. 6 - Şirket amaç ve konusuyla ilgili hususları gerçekleştirebilmek amacı ile ithal edilen ve satın alınan bilcümle mamül, ilk yardımcı ve ara maddelerin alınması, depolanması, kara, hava, demir ve deniz yolu ile nakli, tevzii ve sevki için gerekli her türlü araç, tesisat, teçhizat, makine ve vasıta, depo, mağaza, satış mağazası ve teşhir yerleri, satın alma suretiyle temin etmek, icabında satmak veya başka suretlerle elden çıkarmak. 7 - Şirket amaç ve konusuyla ilgili ihtira beratı, model ve kesim gibi sınai mülkiyet haklarını iktisap etme, gereğinde bunları şirket lehine tescil
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GÜNGÖREN İLÇESİ FİRMA REHBERİ

SANAYİ SEMTİ FİRMA REHBERİ

SANAYİ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

SAADET SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan NRB AYAKKABI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar