Reklamlar

OOYA PERAKENDE SATIŞ VE MAĞAZACILIK LİMİTED ŞİRKETİ BEYOĞLU / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 21.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiCİHANGİR MAHALLESİ SIRASELVİLER CADDESİ ESEN APT.NO:63 A
Posta Kodu:34433
Semt AdıCİHANGİR
İlçesiBEYOĞLU
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 514 52 61
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


OOYA PERAKENDE SATIŞ VE MAĞAZACILIK LİMİTED ŞİRKETİ, 21.05.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Ayakkabı Ve Ayakkabı Yan Sanayi Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Ayakkabı, Terlik Vb. Perakende Ticareti (Kavafiye Dâhil, Spor Ayakkabıları İle Tamamı Tekstilden Olanlar Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(51) AYAKKABI VE AYAKKABI YAN SANAYİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(47.72.01) AYAKKABI, TERLİK, KAVAFİYE PERAKENDE TİCARETİ

Şirketin başlıca amaç ve konusu şunlardır; 1. Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda deri veya deri bileşimli giyim eşyası perakende ve toptan ticareti yapmak, 2. Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda toptan ve perakende olarak, tekstil ürünlerinin, her türlü kadın, erkek ve çocuk konfeksiyon ürünlerinin, hazır giyim eşyasının, aksesuarının, ayakkabıların, çantaların, plastikten, cam, seramik, porselen ve sair malzemeden mamul her türlü emtianın, parfümeri, kozmetik eşyasının, bijuterinin, itriyat ve temizlik malzemesinin, oyuncak ve hediyelik eşyanın, hammadde ve malzemesinin, içeceklerin, doğal ve yapay çiçeğin, avcılık ve spor malzemesi ve aletlerinin, her nevi dayanıklı tüketim mallarının, dergi ve kitabın ve sair her türlü emtianın alım satımını yapmak, 3. İnternet üzerinden her çeşit ürününün perakende ve toptan ticaretini yapmak, 4. Her çeşit deriden mamul ayakkabı ve çantanın perakende ve toptan ticaretini yapmak. 5. Yurt içerisinde ve yurt dışında seyahatler organize etmek yahut ettirmek, 6. Turistik amaçlı satış reyonları, satış birimleri oluşturmak, hediyelik eşya ile el ve ev sanatları ürünlerini, seramik, porselen, deri ve deriden mamul ürünlerin sergilenmesi alımı, satımı, yurt içi ve yurt dışındaki fuar ve organizasyonlara katılarak tanıtım ve pazarlamasını yapmak, 7. Her türlü gıda maddelerini almak, satmak, gıda maddelerini paketlemek için tesisler kurmak, işletmek, kiralamak, kiraya vermek, 8. İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak, soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını açmak ve işletmek, 9. Her türlü hazır giyim ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, palto, etek, kazak, kravat gibi giyim eşyasının ihracı, ithali, toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak. Kreasyonlar hazırlamak, defileler düzenlemek, bayilik, acentelik, mümessillik almak vermek, bu işlerle ilgili atölyeler, fabrikalar kurmak, mağazalar açmak. 10. Her türlü tekstil ve hazır giyim sanayisinde kullanılan makine, cihaz, alet, edevat, yedek parça ve aksesuarları ile sarf malzemelerinin üretimini, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını ve pazarlamasını yapmak. Şirket yukarıda yazılı amaç ve
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BEYOĞLU İLÇESİ FİRMA REHBERİ

CİHANGİR SEMTİ FİRMA REHBERİ

CİHANGİR MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

SIRASELVİLER CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan OOYA PERAKENDE SATIŞ VE MAĞAZACILIK LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar