Reklamlar

ORHANLI KABLO İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ TUZLA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 11.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMESCİT MAHALLESİ LALELİ SOKAK NO:3/1
Posta Kodu:34956
Semt AdıORHANLI
İlçesiTUZLA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ORHANLI KABLO İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, 11.06.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Toprak Ürünleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Çimento, Alçı, Harç, Kireç, Tuğla, Kiremit, Briket, Taş, Kum, Çakıl Vb. İnşaat Malzemeleri Perakende Ticareti Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(49) TOPRAK ÜRÜNLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(47.52.01) İNŞAAT MALZEMELERİ, ÇİMENTO, ALÇI, KİREÇ, TUĞLA, KİREMİT, KUM, ÇAKIL PERAKENDE TİCARETİ

1. Kablo ve elektrik tesisatı malzemelerinin alımı, satımı, toptan ve perakende ticareti 2. İnşaat malzemeleri; demir, bakır, kum, çakıl, mıcır, çimento, kireç, tuğla, kiremit, seramik, çini, fayans, karo, mozaik mamulleri, tuğla, taş, mermer, yer döşemeleri, boya, nalburiye malzemelerinin toptan ve perakende olarak alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını ve üretimini yapmak, bayilikler ve mümessillikler almak, kendine bağlı bayilikler kurmak. 3. Her türlü nalburiye işleri yapmak. 4. Bilumum inşaat ve hırdavat malzemelerinin pazarlanmasını, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende alımını satımını yapmak. 5. Otomotiv sektörü ile ilgili her türlü nakil vasıtasına ait mekanik, elektrikli, elektronik motor ve bütünleyici aksamını ve diğer tüm işlevli aksesuarlarını her türlü yedek parçalarını imal etmek, ettirmek, almak, satmak, ihracatını ve ithalatını yapmak. 6. Her türlü nakil vasıtasını almak satmak, kiraya vermek, kiralamak, nakliye hizmetleri yapmak, taşımacılık ve kargo hizmeti sunmak. 7. Her türlü tekstil ürünleri ve aksesuarlarının alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 8. Her türlü sanayi ve iş makineleri, cihazları ile bunlara ait yedek parçaları, teçhizat ve ekipmanlarının alımını, satımını, pazarlamasını, ithalatını, ihracatını ve dahili ticaretini yapmak. 9. Bilumum elektrikli ve elektronik makine ve aletlerin üretimi, tamir ve montajını yapmak. 10. Her türlü gıda maddelerini almak, satmak, gıda maddelerini paketlemek için tesisler kurmak, işletmek, kiralamak, kiraya vermek. 11. Her türlü elektrik ve elektronik ev aletleri; dayanıklı ve dayanıksız tüketim mallarını, buzdolabı, bulaşık, çamaşır makineleri, triko ve nakış makineleri, teyp, radyo, televizyon, müzik seti, mutfak robotları, saç kurutma makinesi alım satım, tamiri, bakımı, bunlarla ilgili yedek parça aksamlarının ithalatı, ihracatı, toptan ve perakende alım satımı. Bu cihazların teknik servis bayiliklerini almak ve işletmek. 12. Her türlü demir-çelik ürünleri; Saç, çinko, pirinç, bakır, sarı, zamak, galvaniz saç, külçe, platina, U demiri, L demiri, flanş, boru eklenti parçalarının alımı, satımı, imalat, ithalat ve ihracatını yapmak. 13. Her marka bilgisayar ve bilgisayar donanımının ithalatı, ihracatı ve dahili ticaretini, tüm bilgisayar ve ve yan donanımları birimleri mikrofilm faksim ile bunlar gibi tüm bilişim sistemleri, endüstriyel büro otomasyon, tüm yazılım ve donanım faaliyetleri servis
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

TUZLA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ORHANLI SEMTİ FİRMA REHBERİ

MESCİT MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

LALELİ SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ORHANLI KABLO İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar