Reklamlar

ÖZ-SAR MOTORLU TAŞITLAR ÖZEL SÜRÜCÜ KURSU TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KONAK / İZMİR

Kuruluş Tarihi:

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMİTHATPAŞA CADDESİ NO:217/1 NO:217/1-A-B
Posta Kodu:
Semti
İlçesiKONAK
İliİZMİR
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:2592346-4212918
Faks Numarası:2593630-2787584
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


ÖZ-SAR MOTORLU TAŞITLAR ÖZEL SÜRÜCÜ KURSU TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İzmir Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Eğitim Meslek Grubu Ana Kategorisinde yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(41) EĞİTİM
Firmanızın faliyet alanlarını eklemek için İletişim linkini kullanabilirsiniz.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İZMİR FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:İzmir Ticaret Odası

İli:İzmir
İl Plaka No:35
İl Telefon Kodu:0232
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ÖZ-SAR MOTORLU TAŞITLAR ÖZEL SÜRÜCÜ KURSU TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar