Reklamlar

ÖZKAYA TİCARET ERDOĞAN KÜÇÜKKAYA FATİH / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 10.10.1997

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiDEMİRTAŞ MAHALLESİ KIBLEÇEŞME CADDESİ NO:34 KÜÇÜKPAZAR
Posta Kodu:34134
SemtiVEFA
İlçesiFATİH
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 512 07 27
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


ÖZKAYA TİCARET ERDOĞAN KÜÇÜKKAYA, 10.10.1997 tarihinde bir Şahıs Firması olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Teknik Hırdavat Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Hırdavat (Nalburiye) Malzemesi Ve El Aletleri Toptan Ticareti (Çivi, Raptiye, Vida, Adi Metalden Kilit, Menteşe, Bağlantı Parçası, Çekiç, Testere, Pense, Tornavida, Takım Tezgahı Uçları, Çengel, Halka, Perçin, Vb.) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(61) TEKNİK HIRDAVAT
Nace Kodu (Sektörü):(46.74.01)
HIRDAVAT, NALBURİYE MALZEMESİ, ALETLERİ TOPTAN TİCARETİ
Toptan ve perakende hırdavat inşaat malzemeleri alım, satımı ve dahili ticaret.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

FATİH İLÇESİ FİRMA REHBERİ

VEFA SEMTİ FİRMA REHBERİ

DEMİRTAŞ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ÖZKAYA TİCARET ERDOĞAN KÜÇÜKKAYA isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar