Reklamlar

ÖZSER NEO SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ŞUBESİ BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 18.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiBÜYÜKŞEHİR MAHALLESİ BELEDİYE CADDESİ PLAZA İŞ MERKEZI NO:18/134
Posta Kodu:34520
Semt AdıBEYLİKDÜZÜ
İlçesiBEYLİKDÜZÜ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:www.ozserneo.com
Reklamlar


ÖZSER NEO SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ŞUBESİ, 18.06.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Sigorta Brokerlarının Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK

Nace Kodu
(Sektörü):
(66.22.02) SİGORTA BROKERLARI

Şirketin esas amacı hayat dışı sigorta brokerliği yapmak, sigorta aracılığı faaliyetinde bulunmak sigorta ve brokerlik ile ilgili tüm konularda danışmanlık hizmetleri vermektir.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BEYLİKDÜZÜ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

BEYLİKDÜZÜ SEMTİ FİRMA REHBERİ

BÜYÜKŞEHİR MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ÖZSER NEO SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar