Reklamlar

PARS GRUP SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 26.02.2015

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMEVLANA MAHALLESİ 837. SOKAK NO:1/5
Posta Kodu:34255
Semt AdıMEVLANA
İlçesiGAZİOSMANPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 609 11 12
Faks Numarası:0212 609 11 24
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


PARS GRUP SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ, 26.02.2015 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Sigorta Acentelerinin Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK

Nace Kodu
(Sektörü):
(66.22.01) SİGORTA ACENTELERİ

Amaç ve Konu: Madde 3. Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır. 1. Türkiye de çalışma ruhsatı bulunan yerli ve yabancı sigorta şirketlerinin acenteliklerini yapmak, sigorta aracılık ve danışmanlık hizmetlerini vermek, 2. Acenteliğini aldığı sigorta şirketlerinden, almış olduğu yetkiler içerisinde kalmak üzere üçüncü şahıslara veya kurumlara, kendisine bağlı sigorta acentelikleri tesis etmek ve bunlarla ilgili mukaveleleri yapmak ve bu mukavelelere dayanarak bağlı acentelere ilgili sigorta şirketi adına her türlü sigorta aracılık hizmeti vermek, 3. Fertlerin, işletmelerin ve kurumların sigorta programlarının yapılması, sigorta teminatları- nın hazırlanması veya sigorta poliçelerinin düzenlenmesi ile ilgili her türlü danışmanlık, risk yönetimi ve müşavirlik hizmetleri vermek,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

GAZİOSMANPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MEVLANA SEMTİ FİRMA REHBERİ

MEVLANA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

837. SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan PARS GRUP SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar