Reklamlar

PENAY SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ PENDİK / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 17.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiDOĞU MAHALLESİ AYDINLI YOLU CADDESİ NO:63/1
Posta Kodu:34890
Semt AdıÇARŞI
İlçesiPENDİK
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


PENAY SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ, 17.06.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Sigortacılık Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Sigorta Acentelerinin Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(20) SİGORTACILIK

Nace Kodu
(Sektörü):
(66.22.01) SİGORTA ACENTELERİ

Sirketin amaç ve konusu baslıca sunlardır 1-Sirket, Sigortacılık Kanunu ve ilgili mevzuat çerçevesinde her türlü sigortacılık faaliyetlerini acente olarak yapabilir. Yurtiçi ve yurtdısı sigorta sirketlerinin acenteligini açmak suretiyle bütün sigorta branslarında faaliyet gösterebilir. 2-Türkiye kanunen yasak olmayan sigorta muameleleri halen uygulanmakta olan sigorta bransları ve bunların dısında ileride tesis edilecek sigorta türlerinde de aracılık yapmak , sözlesme düzenlemek , prim tahsilatı yapmak ve her türlü sigorta poliçelerinin pazarlamasını yapmak. 3-Sirket, sigorta acenteligi alınması için gerekli teminat ve ipotegi verebilir, sigorta sirketleriyle yapılan anlasma çerçevesinde gerekli her türlü taahhütte bulunabilir. 4-Sirket, amaç ve konularını gerçeklestirebilmek için gerekli her türlü krediyi alabilir ve bu islemler için gerekli sartları yerine getirebilir
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

PENDİK İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ÇARŞI SEMTİ FİRMA REHBERİ

DOĞU MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

AYDINLI YOLU CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan PENAY SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar